Передвиборча метушня

Date: 24 вересня 2019 о 11:37
225 views

Починаючи з 2004 року, наша школа, вирізняється з поміж інших наявністю шкільної республіки. Ми маємо чудову традицію обирати президента тоді, коли попередник закінчить школу. І цього року передвиборча метушня нас знову не оминула. Вкотре шкільна “Республіка ТЕМП” змінить свого президента. Вибори відбудуться 26 вересня. Свої кандидатури висунули найсміливіші учні: Надія Паурчак — учениця 9-Б класу та Анастасія Олійник — учениця 10 класу.
У п'ятницю ,20 вересня, відбулись передвиборчі дебати. Тож ми зібралися разом, аби ближче познайомитися із кандидатами на посаду Президента шкільної Республіки ТЕМП, визначитися і зробити правильний вибір. Для того , щоб наші кандидати мали законне право брати участь у передвиборчих перегонах, голова виборчої комісії — Анастасія Тульчій, вручила їм посвідчення.
Кожна з учениць мала змогу представити свою передвиборчу програму — план, який у разі перемоги зобов'язались втілити в життя. Надія і Анастасія чудово продумали та представили свої програми. Навіть неочікувані запитання ведучих-модераторів, Тетяни Слюсар та Сергія Неволі, не змогли застати їх зненацька, дівчата впевнено і без зайвих вагань відповіли на всі питання. Команди кандидатів теж відзначились неабияким креативом. Їх завданням було створити колаж на тему “Портрет нашого лідера”. Та найпікантнішою частиною дебатів виявились запитання кандидатів одна одній. Запитання були дійсно непередбачуваними та підступними. Та це не змогло спантеличити наших дівчат. Їх відповіді були змістовними та впевненими.
20 вересня, учні нашої школи змогли почути кожну з кандидаток, побачили їх ерудицію, уміння триматись на публіці, оцінили переваги і недоліки їх передвиборчих програм. Тож кожен мав можливість визначитись за кого ж віддати свій голос.
26 вересня — вибори президента школи. Сподіваємось , що учні зуміють зробити правильний вибір, продиктований не лише особистими симпатіями, а й об'єктивною оцінкою кандидатів та їх програм.

Comments:
Only authorized users can leave comments.