Національний тиждень читання

Date: 11 грудня 2023 о 13:24

Національний тиждень читання

Національний тиждень читання

Ще з далекого дитинства ми пам'ятаємо, що книга - джерело знань.  Чудовою нагодою ствердити цю просту істину став  Національний тиждень читання, який цьогоріч відбувався з 4 по 10 грудня.

Учні 1-Б  саме завдяки казці, навчилися читати, мислити, творити в житті добро, бути чесним, а під час тижня читання ще й інсценізувати.

Учні 2-Б класу поринули у світ книжок, відвідавши Центральну бібліотеку КЗ «Центр культури і дозвілля Тепличчини». Зустріч була теплою і радісною. А ще - прикрашеною яскравими барвами, адже відбулась у День української хустки.

Продуктивним виявився тиждень для учнів 2-А класу, які активно долучились до роботи за девізом: обери книжку, знайди зацікавленого друга/ друзів, читай вголос. Попри хвороби і тривоги тиждень видався насиченим і цікавим для другокласників: поповнили класну бібліотечку новою літературою, взяли участь у бібліошопінгу "Казка стукає у двері", розгадували кросворди, вікторину" Що я знаю про книги?", досліджували прислів'я про українську хустину.

Учні 3-А класу  під час виховної години мали чудову нагоду поринути у світ літератури, познайомитись з творчістю нових для них письменників України, а також з деякими творами подільських авторів. Хлопчики та дівчатка із задоволенням відгадували загадки та називали відомі їм прислів'я про книгу, а ще взяли активну участь у літературних вікторинах та іграх. Під час заходу ділилися своїми враженнями від уже прочитаних книг. Третьокласники зачитали кумедні уривки з улюблених книг, поспілкувались у затишній атмосфері та обрали щось почитати додому.

Учні 6-А класу прослухали захопливу розповідь бібліотекаря Ніни Іванівни Семенюк про історію створення Тижня читання в Україні та взяли участь в діалозі про найпопулярнішого дитячого письменника Всеволода Нестайка. До речі, 30 січня нашому сонячному класику, метру, справжньому Лицарю літератури і просто добрій, талановитій Людині виповнюється 93 роки? Купуйте, даруйте, читайте і перечитуйте його "Тореадори з Васюківки", "Пригоди в лісовій школі", "Одиницю з обманом"- веселі, дотепні, життєствердні і повчальні пригоди!

До завершення тижня читання учасники отримали дипломи у різних номінаціях. Читати - це модно! Книга - це круто!

Захопливою для 8-класників стала зустріч з письменницею-землячкою Оленою Герасименко.

"Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі" ,- написала легендарна і неповторна Л.Костенко. Своє творче покликання і продовження цих геніальних рядків у творчості письменниці-землячки, талановитої мисткині, художниці Олена Герасименко ми почули, побачили і відчули під час зустрічі!

Національний тиждень читання завершився, а ми продовжуємо плекати любов до читання.

Comments:
Only authorized users can leave comments.