Міс школи  2023

Date: 18 квітня 2023 о 14:27

Міс школи  2023

11 квітня 2023 року відбулося найочікуваніше, найулюбленіше учнівське свято - «Міс школи 2023».

На титул претендували учениці 8 - 11 класів. Юні красуні старанно готувалися до конкурсу. Учасниці змагалися між собою талантом, інтелектуальними здібностями та оригінальністю образів у чотирьох дефіле.

Концертну програму розпочали із хвилини мовчання та слів шани і вдячності захисникам України.

Харизматичними ведучими на святі були Михайло Бойко та Ельміра Мамедова, які підтримували учасниць та розважали глядачів.

Усі присутні насолоджувалися музичними композиціями у виконані Уляни Романюк (художій керівник – Алла Писаренко)  та Євгенія Сокольвяка (художій керівник- Сергій Терентієв ) та танцювальним номером від 11 - А класу  (художій керівник- Юлія Петрушенко). Неймовірним та захопливим був танець від колективу «Фантазія» (художій керівник - Людмила Юхимчук).

Оцінювати конкурсанток доручили лідерам учнівського самоврядування : Павлу Джевжику, чинному президенту шкільної республіки ТЕМП, Надії Паурчак, яка очолювала ТЕМП з 2019 по 2022 роки, Анастасії Монаршук, лідерці 2018-2019 років та володарці титулу «Міс школи – 2017». А очолила «президентське» журі Ольга Сімчук, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Кожна з учасниць була гідна перемоги, проте титул «Міс школи 2023» та омріяну корону у нелегкій боротьбі здобула   Дарина Кягницька, учениця 10 - А класу.  Титул «Віцеміс» отримали одразу дві конкурсантки -  Дарія Нечай, учениця 10 -  Б класу, та  Наталія Баязетова, учениця 8 - Б класу. Титулом «Міс ніжність» нагороджена Кароліна Волошина, учениця 11 - А класу. Титул «Міс чарівність» здобула Анна Багрій, учениця 9 - Б класу. Віримо, що кожна учасниця зможе зберегти та примножити власну неповторність, аби зіграти свою унікальну роль у цьому світі.

Позаду залишились нелегкі випробування, незабутні миті хвилювання та тріумфу. То ж без  перебільшення можна сказати, що «Міс школи» - це  справжня ода незламності українського народу. Феєричне дійство вкотре показало, що  наші учні – юні, вродливі, обдаровані, креативні, амбітні, а ще  справжні патріоти. Вони – майбутнє України!

Comments:
Only authorized users can leave comments.